Biergondiërs jubileum aflevering ‘Wat proeven we vandaag’!

Leffe vs Leffe Wat proeven we vandaag? fsom thedutchbeerdad

We hebben een klein feestje te vieren! De 10e aflevering van ‘Wat proeven we vandaag’ en daarom een kleine ludieke bierproeverij met duo presentatie! We gaan namelijk Leffe vs Leffe proeven. En dan bedoelen we de Leffe blond en nog een Leffe blond, maar dan net even anders. Tijdelijk omgedoopt tot Biergondiërs: Bas |@TheDutchBeerDad en Peter | @dutchplaystationgamer. Check snel de video en vergeet niet om ons een duimpje omhoog te geven en abonneer (HELEMAAL GRATIS!) je snel!

Wat Proeven We Vandaag? | #10 Bierdondiërs jubileum aflevering LEFFE vs LEFFE

Wil je weten wat wij verder doen?
Op Instagram, Facebook en Pinterest kun je ons vinden als @fsommagazine. FSOM tv op YouTube natuurlijk en bovenal kun je alles vinden op onze website FSOM.nl!

Biergondiërs jubileum aflevering ‘Wat proeven we vandaag’! door Bas / TheDutchBeerDad en Peter / DutchPlaystationGamer
#geen18geenalcohol #fsom #beergeeksunite

FSOM.nl is een online magazine & community! Join us!

We hebben een feestje te vieren! De 10e aflevering van 'Wat proeven we vandaag' en daarom een kleine bierproeverij met duo presentatie! Leffe vs Leffe! FSOM

Wil je meer weten over FSOM of zie jij een samenwerking wel zitten?
Aarzel dan niet en neem contact op! 
Info@fsom.nl

Speciaal voor jou!

DE LAGERBIEREN VAN BIERVERBOND UIT AMSTERDAM
HEB JIJ AL EEN BIERBUTLER?
RAMBO LAST BLOOD NOG 1 KEER KNALLEN!
FSOM GAMING #2 REMAKES, REMASTERS AND ORIGINAL RPG’S!
WAT PROEVEN WE VANDAAG? SPICY ROGER!
Bestel jij je bieren al bij BEERWULF.com?
Ga lekker zelf brouwen en neem een kijkje bij Brouwland!

Wij promoten onder geen enkele voorwaarden het misbruik of overmatig gebruik van alcoholische versnaperingen. Wel is de wereld van craft en speciaalbier zo enorm veelzijdig, dat wij je graag kennis laten maken met deze wereld door middel van onze video’s. Heb jij tips of toevoegingen die jij wilt zien op FSOM tv? Aarzel dan niet en neem contact op via: info@fsom.nl.

geen18geenalcohol FSOM
Please follow and like us:

Dit is ook iets voor jou!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Blijf op de hoogte!
Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Pinterest
Pinterest
fb-share-icon
Instagram